افزایش سایز سینه

0

افزایش سایز سینه | افزایش دهنده حجم سینه

افزایش سایز سینه,روشهای افزایش سایز سینه,راههای افزایش سایز سینه,راههای بزرگ کردن سینه,روشهای بزرگ کردن سینه,افزایش طبیعی سایز سینه,افزایش سایز طبیعی سینه,افزایش سینه

پمپ وکیوم بزرگ کننده سینه چیست ؟

پمپ های بزرگ کننده سینه یا همان دستگاه وکیوم سینه یکی از بهترین راههای افزایش سایز سینه است که سالهای زیادی در کل دنیا استفاده شده و به عنوان بهترین روش تضمینی بکار می رود. پمپ وکیوم سینه یک راه ۱۰۰% علمی و تاثیرگذار است. این دستگاه بهترین انتخاب برای افرادی است که به زیبایی اندام خود توجه دارند و مخالف استفاده از قرص سینه یا کپسول سینه و یا عمل جراحی سینه هستند.

 استفاده از این پمپ نسبتا کوچک بسیار آسان بوده و هیچگونه عوارضی ندارد. همچنین اگر شما از جمله افرادی هستید که در خورد قرص ها و کپسولها دچار تاخیر زمانی و یا فراموشی هستید، دستگاه بزرگ کننده سینه (وکیوم سینه) بهترین انتخاب برای شماست.

 

پمپ وکیوم افزایش سایز سینه ، چگونه سینه را بزرگتر میکند ؟

پمپ های افزایش سایز سینه از طریق فرایندی به نام “تکثیر و گسترش بافت” عمل کرده و با مکشی که در بافت سینه ایجاد میکند باعث چرخش بهتر خون و رسیدن مواد غذایی و هورمون های لازم به بافت سینه میشود. در نتیجه طی کشیده شدن بافت ، ایجاد فاصله بین سلولها ، تکثیر سلولی صورت گرفته و عمل بافت سازی انجام می شود، سپس بافت جدید رشد کرده و در نتیجه باعث افزایش سایز سینه خواهد شد.

اولین نتایج را پس از ۱۰ روز استفاده دقیقا مشاهده خواهید کرد. به روند استفاده از دستگاه ادامه دهید تا سینه ها به سایز مورد نظرتان برسد. معمولا دوره کامل درمان و رسیدن به بیشترین نتایج حدود ۳ ماه است.
در طول ماه اول شما سینه های خود را متورم (رشد یافته) خواهید دید و گسترش و رشد بافت سینه همچنان ادامه می یابد. همچنان از دستگاه وکیوم سینه استفاده کنید تا دوره درمان شما به پایان برسد.
نتایج به دست آمده از مصرف دستگاه بزرگ کننده سینه دائمی و بدون بازگشت می باشد.

 

آنچه نیاز دارید قبل از خرید و استفاده دستگاه وکیوم سینه بدانید ؟

استفاده از این دستگاه نیاز به استمرار و انگیزه در استفاده دارد. باید بدانید که در صورت استفاده مداوم است که به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. استفاده وکیوم سینه مانند خوردن چند قرص ساده نیست بلکه نیاز به حداقل ۲۰ دقیقه زمان در روز دارد، اما نتایج وکیوم سینه چندین برابر قرصها و کپسولهای بزرگ کننده سینه است.
برای دریافت بهترین نتایج ، استفاده از قرص و کرم افزایش سایز سینه ، دوره درمان را بسیار کوتاه می کند. بهتر است جهت کاهش دوره درمان و تسریع در نرم کردن بافت سینه ، یک کرم سینه خوب استفاده کنید و هر روز سینه ها را ماساژ دهید. (بهترین پیشنهاد ما استفاده از روغن خراطین تارگت میباشد. این روغن در حجیم کردن بافت سینه بسیار تاثیرگذار است)

 

دستگاه وکیوم سینه برای درمان مشکلات زیر مناسب می باشد:

۱) سینه های کوچک و رشد نیافته
۲) نوک پستان چروک و جمع شده
۳) قفسه سینه صاف با پستان های شل و افتاده
۴)۴) افتادگی سینه بر اثر شیردهی و یا افزایش سن و سال
۵) افزایش سایز سینه تا ۲ سایز (مثلا سایز ۶۵ را به ۷۵ تبدیل میکند)
۶) سفت کننده سینه و خوش فرم کننده سینه
۷) پیشگیری از سرطان سینه
۸) و…

 

بهترین پمپ بزرگ کننده سینه را بشناسید !

پمپ های بزرگ کننده سینه (وکیوم سینه) با مارک ها و قیمتهای بسیار متفاوتی در بازار وجود دارد. اغلب این پمپ ها چینی است و فقط یک کاپ ساده است. توجه داشته باشید دستگاه وکیوم سینه نیاز به طراحی توسط متخصصین مهندسی پزشکی دارد. در صورتی که از دستگاههای نامرغوب استفاده کنید ممکن است برای شما عوارضی مانند پاره شدن بافت و عروق پستان ایجاد کند.
ما به شما بهترین وکیوم سینه موجود در بازار که تولید ایران و زیر نظر مهندسین پزشکی است ارائه می کنیم.

 

ضمانت عملکرد دستگاه وکیوم سینه :

– بیش از ۱۰ سال است که دستگاه وکیوم سینه در ایران تولید و توزیع می شود. و شرکت ما ۶ سال است که در زمینه پخش و فروش دستگاه وکیوم سینه فعالیت دارد. در این مدت بیش از ۹۹% مشتریانی که بطور مداوم و مستمر از دستگاه استفاده کرده اند از عملکرد دستگاه رضایت کامل داشته اند.
– دستگاه وکیوم سینه تنها راه افزایش سایز سینه و بزرگ کردن سینه بطور ۱۰۰% علمی و عملی میباشد.
– این دستگاه دارای مجوز وزارت بهداشت و مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی میباشد.
دستگاه بادکش سینه هیچگونه عوارضی ایجاد نخواهد کرد.

قیمت دستگاه وکیوم سینه درجه ۲ روناس طب : ۵۰٫۰۰۰ تومان میباشد.
دستگاه وکیوم سینه درجه ۱ روناس طب  : ۶۰٫۰۰۰ تومان میباشد.
قیمت دستگاه وکیوم سینه درجه ۱ + روغن خراطین ۳۰ میل تارگت : ۱۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد..

نظر خود را بیان کنید