بزرگ شدن سینه

0

بزرگ شدن سینه

بزرگ شدن سینه,بزرگ شدن سینه با دستگاه,دستگاه بزرگ شدن سینه,افزایش دهنده سایز سینه,دستگاه بزرگ کننده سینه,سینه های بزرگ,بزرگ شدن سینه,بزرگ شدن پستان,راه های بزرگ شدن سینه,روش بزرگ شدن سینه,تکنیک بزرگ شدن سینه,ورزشهای بزرگ شدن سینه

بزرگ شدن سینه
اگر از کوچک بودن سینه تان رنج می برید، مخصوصا در زمان روابط زناشویی تان!
اگر به خاطر دوران شیردهی و یا کهولت سن سینه های شل و افتاده ای دارید
پیشنهاد ما محصول فوق العاده ی بزرگ کننده سینه است!
بدون هیچ گونه عوارض جانبی و تنها در عرض چند هفته می توانید نتیجه ی اولیه را مشاهده کنید! !

دستگاه وکیوم سینه با پیروی از روش های علمی طراحی شده است و به عنوان یک محصول بین المللی موفق در زیبایی سینه ی خانم ها بیش از ۲۰ سال است شناخته شده میباشد. این محصول نتیجه تحقیقات علمی انجام شده در طی سالیان پزشکان است و هیچ گونه دارو و یا تزریق را شامل نمی شود. روش کاربرد این دستگاه کاملا ساده بوده و در یک دوره کوتاه به صورت موثر و بی خطر سینه را بزرگتر می کند. این محصول توسط صدها نفر زیر نظر پزشکان مجرب مورد استفاده قرار گرفته است که این موضوع میزان موفقیت آنرا چشم گیر تر می کند. دستگاه وکیوم سینه یا سالونمی یک تلمبه بی نظیر برای کامل کردن اندام و اندازه ی سینه می باشد. دستگاهی ایمن و بی خطر که بدون هیچ درد و ریسکی در کوتاه ترین زمان نتیجه ای مطلوب می دهد، همچنین مجوز سازمانهای جهانی و وزارت بهداشت بر اطمینان شما برای استفاده از این دستگاه میافزاید.

 

آیا پمپ های بزرگ کننده سینه برای سلامتی ضرر ندارند؟

چیزی که ممکن است در ابتدای استفاده از این پمپ ها کمی شما را اذیت کند این است که پوشش لاستیکی دور لیوان های دستگاه وکیوم ممکن است باعث ایجاد حلقه قرمز رنگی دور سینه ها گردد، ولی نگران نباشید، بسته به نوع دستگاهی که استفاده می کنید، این رد قرمز رنگ قاعدتا بایستی ۲۰ دقیقه بعد از استفاده از بین برود. اگر این حلقه قرمز دور سینه ها به مدت طولانی تری از زمان گفته شده بر روی پوست باقی بماند، نشانه این است که به مدت طولانی یا با شدت پمپ زده اید. نکته مهمی که در مورد استفاده از پمپ های بزرگ کننده سینه وجود دارد این است که استفاده بیشتر همیشه بهترین نتیجه را نمی دهد. چه با فشار بیشتری پمپ بزنید یا زمان بیشتری را به استفاده از این پمپ ها اختصاص دهید فرقی نمی کند، هر دو روش کاملا اشتباه است.

 

آیا تاثیر این پمپ ها در بزرگی و رشد سینه ها دائمی و ماندگار می باشد؟

بلی .نتیجه ای که بدست می اوردید ماندگاری دارد و برگشت پذیر نیست. نحوه عملکرد دستگاه افزایش سایز سینه :

دستگاه وکیوم سینه بافت های سینه را با تحریک چربی و مایعات این بافت ها (به عنوان مهم ترین عامل بزرگ شدن سینه ) حجم سینه ها را افزایش می دهد. همچنین تحریک سینه با استفاده از این دستگاه باعث افزایش برخی هورمن ها ی زنانه (همچون استروژن) می شود که به رشد سینه کمک می کند. اگر این محصول بر طبق دستورالعمل مورد استفاده قرار گیرد در طول چند هفته تاثیر آن نمایان می گردد. در صورتی که به همراه این دستگاه از سایر کرم های مخصوص سینه استفاده گردد نتیجه سریع تری بدست می آید ، همچنین استروژن گیاهی موجود در این کرمها موجب تقویت بافت شده علاوه بر افزایش بی نظیر سایز سینه و فرم دهی به آن باعث جلوگیری از سرطان سینه نیز میشود. توصیه میشود این دستگاه را با کرم مخصوص حجم دهنده سینه استفاده کنید، این کرم در فروشگاه موجود میباشد.

 

 دستور العمل استفاده : ابتدا از دستگاه بصورت تنها (بدون کرم سینه) استفاده شود ، سپس بعد از ۱۰ دقیقه که قالبها را برداشتید از کرم استفاده نمایید و ماساژ دهید. این روش علمی است و بهتر نتیجه خواهد داد. اصل علمی آن بدین صورت است که با پمپ کردن خون و مواد غذایی به بافت سینه رسیده و چون کمی کشش انجام میشود باعث فاصله بین سلولها (تحریک سلولها) شده و وقتی شما قالبها را بر میدارید و از کرم استفاده مینمایید مواد غذایی دوچندان به بافت میرسد ، در نتیجه رشد دوچندان حاصل خواهد شد .

قیمت دستگاه وکیوم سینه درجه ۲ روناس طب : ۵۰٫۰۰۰ تومان میباشد.
دستگاه وکیوم سینه درجه ۱ روناس طب  : ۶۰٫۰۰۰ تومان میباشد.
قیمت دستگاه وکیوم سینه درجه ۱ + روغن خراطین ۳۰ میل تارگت : ۱۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد..

نظر خود را بیان کنید