بزرگ کردن سینه

0

بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه,بزرگ کردن سینه با دستگاه,دستگاه بزرگ کردن سینه,افزایش دهنده سایز سینه,دستگاه بزرگ کننده سینه,سینه های بزرگ,بزرگ شدن سینه,بزرگ کردن پستان,راه های بزرگ کردن سینه,روش بزرگ کردن سینه,تکنیک بزرگ کردن سینه,ورزشهای بزرگ کردن سینه

آیا میخواهید در مجالس بدرخشید و لباس دلخواه خود را بپوشید و از کوچکی و شلی سینه خود خجالت زده نباشید این وسیله به گونه ای طراحی شده به صورت طبیعی تمامی مشکلات شما را از جمله شلی سینه ، افتادگی و… را از بین میبرد و کاملا بدون عوارض میباشد. همچنین دستگاه وکیوم سینه با تحریک طبیعی بافت های سینه باعث می شود تا سینه شما یک رشد طبیعی و بدون بازگشت داشته باشد. همچنین وکیوم سینه حجم خون رسانی را به بافت های سینه افزایش می دهد . همین امر باعث می شود تا مواد غذایی بیشتری به این بافت ها برسد و رشد مولکولی بافت های سینه سریع تر شده و در نهایت اندامی متناسب و زیبا را برای شما هدیه خواهد داد این دستگاه کاملا بدون عوارض بوده و عملکرد آن کاملا طبیعی میباشد.

بزرگ کردن سینه
بزرگ کننده سینه و سفت کننده سینه
بدون احتیاج به هیچ گونه مصرف دارو، تزریق ژل و جراحی!
درمان دائمی سینه های کوچک و رشد نیافته (بعد از سن بلوغ)
درمان جمع شدگی و فرو رفتگی نوک سینه
حل مشکل شل و افتادگی سینه بعد از دوران شیردهی و کهولت سن

پمپ های بزرگ کردن سینه چگونه به رشد سینه ها کمک می کنند؟

پمپ های بزرگ کننده سینه باعث اجرای فرایندی به نام توسعه یا بسط بافتی در پستان ها می گردند: با اعمال یک مکش ملایم به بافت سینه ها، شما قادر خواهید بود که جریان خون و رشد بافتی را افزایش دهید. این امر باعث کشیده شدن پوست و بافت شده و نتیجه مستقیم این کشش ، رشد بافت های جدید و افزایش سایز سینه می باشد. پمپ های بزرگ کننده سینه بافت غدد پستانی را بسط داده و تولید سلولهای جدید بافت سینه را افزایش می دهند.

دستگاه بزرگ کننده سینه تا چه میزان باعث بزرگ شدن سینه ها می گردد؟

این امر بستگی به میزان و چگونگی استفاده از این دستگاهها و دوره زمانی استفاده از آنها دارد. بسیاری از زنانی که از این پمپ ها استفاده کرده اند موفقیت آمیز بودن این روش را گزارش کرده اند. در اکثر افراد رشد سینه ها بطور متوسط یک سایز بوده ولی در برخی از افراد نیز بزرگ شدن سینه ها ۲ سایز یا بیشتر مشاهده گردیده است.

چگونه از دستگاه بزرگ کردن سینه استفاده کنیم؟

۱ـ ابتدا سینه تان را شسته و تمیز نموده و لیوان سایز مناسب تان را بروی بدن تان قرار داده و شلنک و دستگاه مکش را نیز به آن متصل کنید.(جهت بادکش را کمی به سمت بالا کج کنید تا از برخورد نوک سینه به انتهای محفظه جلوگیری شود.)
۲ـ حالا با یک دست تان لیوان را نگه دارید و با دست دیگران تان کار مکش را “کاملا به آرامی” انجام دهید تا هوای درون لیوان خالی شود.حال وقتی هوا خالی شد و حجیم تر شدن سینه تان را مشاهده کردید، شلنک را از لیوان جدا کرده تا هوا مجددا به آرامی به درون لیوان برگردد.
۳ـ برای هر کدام از سینه های تان در ۲ نوبت ۱۰ دقیقه ای این کار را تکرار کنید.
۴ـ بعد از اتمام کار لیوان ها را با آب ولرم و شوینده های ملایم بشویید.
۵ـ اگر بروی سینه تان زخم و خراشی دارید و یا در دوران شیر دهی هستید و یا مشکلات قلبی دارید از این محصول استفاده نکنید. در صورت استفاده از کرم سینه ، بهتر است کرم رابعداز دستگاه چند جای مختلف سینه بزنید و بصورت دورانی ماساژ دهید. ( ۵ دقیقه ماساژ برای جذب کامل کرم کافی است)

 

قیمت دستگاه وکیوم سینه درجه ۲ روناس طب : ۵۰٫۰۰۰ تومان میباشد.
دستگاه وکیوم سینه درجه ۱ روناس طب  : ۶۰٫۰۰۰ تومان میباشد.
قیمت دستگاه وکیوم سینه درجه ۱ + روغن خراطین ۳۰ میل تارگت : ۱۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد..

نظر خود را بیان کنید